Zwyrodnienia stawów
Nasze Yorki >
Akupunktura u ludzi >
Hotel dla psów >

Karmy lecznicze i bytowe

W Gabinecie Weterynaryjnym Meridian można się zaopatrzyć w Weterynaryjne diety lecznicze oraz karmy bytowe. Karmy są świeże i przechowywane w odpowiednich warunkach, przybywają w nieuszkodzonych workach.
Bardzo krótkie terminy zamówień, dobre ceny!

Diety lecznicze

Są one bardzo pomocne w leczeniu różnych chorób, w niezastąpiony sposób wspomagają terapię farmakologiczną. Są całkowicie zbilansowane, a więc nawet jeżeli trzeba ograniczyć choremu zwierzęciu przyjmowanie pewnych substancji (np. białka przy chorobie nerek), nie grozi mu niedobór ważnych składników pokarmowych. Diety lecznicze stosuje się np. przy dolegliwościach żołądkowo-jelitowych, chorobach wątroby, nerek, dróg moczowych, przy cukrzycy, alergiach, otyłości, słabych zębach i wrażliwych stawach.
Kupowane u nas diety są zawsze świeże, gdyż w większości sprowadzamy je na zamówienie. Mamy gwarancję nieuszkodzonych worków i przechowywania w odpowiednich warunkach, ponieważ pochodzą z pewnych źródeł.
Przy zamówieniu lub zaordynowaniu diety w dzień powszedni do godziny 10, jest ona do odbioru w Gabinecie jeszcze tego samego dnia. Jeżeli zamówienie złożone jest później, można ją odebrać dnia następnego.
Bierzemy udział w promocjach firmy Royal, w których przy zakupie u nas określonej ilości worków, firma daje worek karmy GRATIS – dokładne informacje na miejscu.

Karmy bytowe

Są to karmy dla zwierząt zdrowych, w określonym przedziale wagowym i wiekowym, czasem również specyficzne dla płci (głównie w przypadku kotów) lub rasy.


Copyright © by Beata Bałucińska
Gabinet Meridian e-mali:

Gabinet "Meridian"
04-015 Warszawa
Al. Waszyngtona 39
tel.kom. 516 339 716

Numer tel. do dr Beaty Bałucińskiej
(od poniedziałku do piątku)


tel.kom. 503 968 222

e-mail:

Więcej linków  ➜ akupunktura
elektrostymulacja
laseropunktura
laseroterapia
szczepienia               
odrobaczanie
czipowanie i paszporty